Fixtures and Results for 2024 Season

Date Team Opposition Ground
Sun 28th Jan | 9:00am Stingers Soft Ball West Ilsley Wellington College - Health & Fitness Club Won - Scorecard
Sun 28th Jan | 10:00am Stingers Soft Ball Crowthorne and Crown Wood Wellington College - Health & Fitness Club Won - Scorecard
Sun 14th Apr | 12:30pm (F) Sunday 1s Harpsden Harpsden CC Lost - Scorecard
Mon 15th Apr | 5:00pm (F) U15 Scorchers Shiplake College Shiplake College Won - Scorecard
Mon 15th Apr | 5:00pm (F) U13 Scorchers Shiplake College Shiplake College Won - Scorecard
Sun 21st Apr | 1:00pm (F) Sunday 1s Wealdstone Corinthians King George's Field Draw - Scorecard
Sun 21st Apr | 10:15am (F) U11 Stingers Wokingham Boyne Hill CC Lost - Scorecard
Sun 21st Apr | 11:00am (F) U11 Stingers Boyne Hill Boyne Hill CC Lost - Scorecard
Sun 21st Apr | 11:00am (F) U11 Stingers Boyne Hill Boyne Hill CC Cancelled
Sun 28th Apr | 11:00am Womens 1st XI Emmbrook & Bearwood King George's Field Cancelled
Sun 28th Apr | 1:30pm (F) Womens 1st XI Wargrave King George's Field Cancelled
Sun 28th Apr | 9:30am U13 Scorchers Chieveley CC Waingels College Cancelled
Sun 28th Apr | 10:30am (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch Cancelled
Mon 29th Apr | 5:30pm U15 Scorchers Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common Cancelled
Wed 1st May | 6:00pm U15 Sharks Goring Goring CC - Gardiner Recreation Ground Cancelled
Thu 2nd May | 6:00pm U13 Scorchers Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common Cancelled
Sun 5th May | 1:00pm (F) Sunday 1s Sonning CC King George's Field Lost - Scorecard
Sun 5th May | 10:00am U13 Scorchers Falkland King George's Field Won - Scorecard
Sun 5th May | 9:30am (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Mon 6th May | 9:30am U15 Scorchers Sonning CC Knowl Hill CC Cancelled
Mon 6th May | 9:30am U15 Sharks Sonning CC Knowl Hill CC Cancelled
Mon 6th May | 6:00pm U15 Spartans Hurst Hurst CC - Hurst Lodge Cancelled
Mon 6th May | 9:30am (F) U9 Falcons Sonning CC King George's Field - Top Pitch Cancelled
Tue 7th May | 6:00pm (F) Stingers Soft Ball Emmbrook & Bearwood King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Tue 7th May | 6:00pm U15 Sabres Pinkneys Green King George's Field Lost - Scorecard
Tue 7th May | 6:00pm U15 Sharks Peppard Stoke Row Knowl Hill CC Cancelled
Wed 8th May | 6:00pm U11 Scorchers Emmbrook & Bearwood King George's Field Won - Scorecard
Thu 9th May | 6:00pm (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Sat 11th May | 1:00pm 1st XI Cove King George's Field Won - Scorecard
Sat 11th May | 1:00pm 2nd XI Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground Lost - Scorecard
Sat 11th May | 1:00pm 3rd XI Hurst The Recreation Ground - Stoke Row Won - Scorecard
Sat 11th May | 1:00pm 4th XI Slough Waingels College Won - Scorecard
Sun 12th May | 1:30pm (F) Sunday 1s Ashford CC, Surrey Short Lane Cancelled
Sun 12th May | 11:00am (F) Womens 1st XI Wargrave King George's Field Lost - Scorecard
Sun 12th May | 4:00pm Womens 1st XI Slough King George's Field Won - Scorecard
Sun 12th May | 10:00am (F) U15 Sabres Sonning CC Waingels College Lost - Scorecard
Sun 12th May | 10:00am (F) U15 Sharks Sonning CC Waingels College
Sun 12th May | 10:00am U13 Sharks Pinkneys Green Knowl Hill CC Won - Scorecard
Sun 12th May | 10:00am (F) U11 Scorchers Oratory School The Oratory School
Sun 12th May | 10:00am U11 Sharks Reading Reading Blue Coat School - Lower Field Lost - Scorecard
Sun 12th May | 10:00am (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch
Mon 13th May | 5:30pm U15 Scorchers Warborough & Shillingford CC Warborough & Shillingford CC Cancelled
Mon 13th May | 6:00pm U15 Spartans Hurst Hurst CC - Hurst Lodge Lost - Scorecard
Mon 13th May | 6:00pm U13 Spartans Crowthorne and Crown Wood Crowthorne & Crown Wood CC Lost - Scorecard
Tue 14th May | 6:00pm U15 Sharks Peppard Stoke Row The Oratory School Won - Scorecard
Tue 14th May | 6:00pm U13 Scorchers Peppard Stoke Row King George's Field Lost - Scorecard
Tue 14th May | 6:00pm U11 Scorchers Aston Rowant Aston Rowant CC Cancelled
Wed 15th May | 6:15pm Womens 1st XI Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground Won - Scorecard
Wed 15th May | 5:30pm (F) U11 Scorchers Sonning CC Knowl Hill CC Draw - Scorecard
Thu 16th May | 6:00pm U13 Scorchers Peppard Stoke Row Waingels College Lost - Scorecard
Thu 16th May | 6:00pm (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch
Fri 17th May | 6:00pm U13 Scorchers Wokingham Waingels College Team Selected
Sat 18th May | 1:00pm 1st XI Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common Lost - Scorecard
Sat 18th May | 1:00pm 2nd XI Kidmore End King George's Field Lost - Scorecard
Sat 18th May | 1:00pm 3rd XI Thatcham Town Waingels College Won - Scorecard
Sat 18th May | 1:00pm 4th XI Binfield Claires Court School Lost - Scorecard
Sun 19th May | 1:00pm (F) Sunday 1s Prestcold Prestcold CC Lost - Scorecard
Sun 19th May | 11:00am Womens 1st XI Slough Slough CC - Ground 1 Lost - Scorecard
Sun 19th May | 1:30pm Womens 1st XI Cookham Dean Slough CC - Ground 1 Won - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U15 Sharks Falkland Knowl Hill CC Lost - Scorecard
Sun 19th May | 9:30am U15 Thames Fusion 'Fire' Binfield King George's Field Won - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U13 Scorchers Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common Won - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U13 Sabres Holyport Waingels College Team Selected
Sun 19th May | 10:00am (F) U11 Scorchers Goring Goring CC - Gardiner Recreation Ground Lost - Scorecard
Sun 19th May | 9:30am U11 Sharks Henley Henley CC - The Brakspear Ground Lost - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U11 Stingers Emmbrook & Bearwood King George's Field - Top Pitch Lost - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U9 Eagles Peppard Stoke Row Reading Blue Coat School Won - Scorecard
Sun 19th May | 10:00am U9 Kestrels Sulhamstead and Ufton Reading Blue Coat School - Holme Park Pitch Won - Scorecard
Mon 20th May | 5:45pm U15 Scorchers Warborough & Shillingford CC Warborough & Shillingford CC Won - Scorecard
Mon 20th May | 6:00pm U15 Sharks Peppard Stoke Row Waingels College Lost - Scorecard
Tue 21st May | 6:00pm U13 Sharks White Waltham White Waltham CC Cancelled
Tue 21st May | 6:00pm U11 Sabres Boyne Hill Boyne Hill CC Cancelled
Wed 22nd May | 6:00pm U15 Scorchers Goring Goring CC - Gardiner Recreation Ground Cancelled
Wed 22nd May | 6:00pm U11 Sabres Emmbrook & Bearwood Knowl Hill CC
Wed 22nd May | 6:00pm U9 Falcons Royal Ascot King George's Field - Top Pitch Cancelled
Thu 23rd May | 6:30pm (F) Stingers Soft Ball West Ilsley Bradfield Cricket Ground Cancelled
Sat 25th May | 1:00pm (F) 1st XI Harpsden King George's Field Won - Scorecard
Sat 25th May | 1:00pm (F) 2nd XI Taplow Taplow CC Won - Scorecard
Sat 25th May | 1:00pm (F) 3rd XI Royal Ascot Royal Ascot CC - Locks Ride Ground Won - Scorecard
Sat 25th May | 1:00pm (F) 4th XI Royal Ascot Berkshire County Sports Club Lost - Scorecard
Sun 26th May | 1:00pm (F) U15 Sabres Boyne Hill Away - Scorecard
Sun 26th May | 10:00am U15 Spartans Harpsden Harpsden CC Won - Scorecard
Sun 26th May | 9:30am U13 Sharks Wargrave Wargrave CC - Kings Field Cancelled
Sun 26th May | 10:00am U13 Spartans Taplow Knowl Hill CC Cancelled
Sun 26th May | 9:30am U11 Scorchers Aston Rowant King George's Field Cancelled
Sun 26th May | 9:30am U9 Eagles Wargrave Wargrave CC - Kings Field Cancelled
Sun 26th May | 9:30am (F) U9 Falcons Sonning CC King George's Field - Top Pitch Cancelled
Sun 26th May | 10:00am U9 Kestrels Reading Reading CC - Sonning Lane Won - Scorecard
Mon 27th May | 5:30pm (F) U15 Scorchers Tiddington CC Tiddington Cricket Club Lost - Scorecard
Wed 29th May | 6:00pm U15 Scorchers Finchampstead Waingels College Cancelled
Wed 29th May | 6:00pm (F) U15 Scorchers Sonning CC Waingels College Lost - Scorecard
Wed 29th May | 6:00pm (F) U15 Scorchers Sonning CC Waingels College Cancelled
Wed 29th May | 5:45pm U11 Scorchers Shinfield Knowl Hill CC Won - Scorecard
Thu 30th May | 6:30pm Stingers Soft Ball West Ilsley Bradfield Cricket Ground Cancelled
Thu 30th May | 6:00pm U13 Scorchers Henley Waingels College Cancelled
Thu 30th May | 6:00pm U13 Sabres Datchet Datchet Cricket Club Cancelled
Thu 30th May | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Slough Away Lost - Scorecard
Fri 31st May | 5:45pm (F) U9 Eagles Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground Won - Scorecard
Sat 1st Jun | 1:00pm 1st XI Binfield Binfield CC - F.W.E. Goates Memorial Ground Won - Scorecard
Sat 1st Jun | 1:00pm 2nd XI Bracknell King George's Field Lost - Scorecard
Sat 1st Jun | 1:00pm 3rd XI Kidmore End Waingels College Lost - Scorecard
Sat 1st Jun | 1:00pm (F) 4th XI Henley Shiplake College Won - Scorecard
Sun 2nd Jun | 1:30pm (F) Sunday 1s Hurley Hurley CC Lost - Scorecard
Sun 2nd Jun | 1:30pm (F) Sunday As Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common Won - Scorecard
Sun 2nd Jun | 1:30pm Womens 1st XI Emmbrook & Bearwood Cookham Dean CC - Ricketts Field Won - Scorecard
Sun 2nd Jun | 4:00pm Womens 1st XI Cookham Dean Cookham Dean CC - Ricketts Field Won - Scorecard
Sun 2nd Jun | 10:00am U15 Thames Fusion 'Fire' West Ilsley Knowl Hill CC Lost - Scorecard
Sun 2nd Jun | 9:30am U13 Sabres Farnham Royal Waingels College Team Selected
Sun 2nd Jun | 1:30pm (F) U13 Sabres Maidenhead and Bray Knowl Hill CC Team Selected
Sun 2nd Jun | 9:30am U13 Sharks Henley Henley CC - The Brakspear Ground Team Selected
Sun 2nd Jun | 2:30pm U11 Scorchers Henley Shiplake College Lost - Scorecard
Sun 2nd Jun | 9:30am (F) U11 Sabres Littlewick Green King George's Field Team Selected
Sun 2nd Jun | 10:00am (F) U11 Sharks Peppard Stoke Row Reading Blue Coat School - Lower Field Won - Scorecard
Sun 2nd Jun | 9:30am (F) U9 Falcons Sonning CC King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Mon 3rd Jun | 6:00pm U15 Scorchers Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common Cancelled
Mon 3rd Jun | 6:00pm U15 Sharks Henley Harpsden CC Lost - Scorecard
Tue 4th Jun | 6:15pm Stingers Soft Ball Emmbrook & Bearwood King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Tue 4th Jun | 6:00pm U15 Sabres Pinkneys Green King George's Field Won - Scorecard
Wed 5th Jun | 6:00pm U15 Sharks Goring Goring CC - Gardiner Recreation Ground Lost - Scorecard
Thu 6th Jun | 6:00pm U13 Scorchers Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common Team Selected
Thu 6th Jun | 6:00pm (F) U13 Spartans TBC Waingels College
Sat 8th Jun | 1:00pm 1st XI Burnham King George's Field Won - Scorecard
Sat 8th Jun | 1:00pm 2nd XI Henley Henley CC - Nettlebed Won - Scorecard
Sat 8th Jun | 1:00pm 3rd XI Sulhamstead and Ufton Sulhampstead & Ufton CC - Jacks Booth Ground Lost - Scorecard
Sat 8th Jun | 1:00pm 4th XI Kew Waingels College Lost - Scorecard
Sun 9th Jun | 1:30pm (F) Sunday 1s The Luddites King George's Field Lost - Scorecard
Sun 9th Jun | 10:00am U13 Scorchers East Woodhay Waingels College Team Selected
Sun 9th Jun | 9:30am U13 Sharks Littlewick Green Knowl Hill CC Team Selected
Sun 9th Jun | 10:00am U13 Spartans Hurst Hurst CC - Hurst Lodge Team Selected
Sun 9th Jun | 9:30am U11 Scorchers Wargrave King George's Field Team Selected
Sun 9th Jun | 10:00am (F) U11 Scorchers Wargrave Reading Blue Coat School - Lower Field
Sun 9th Jun | 10:00am U11 Sabres Marlow Marlow CC Team Selected
Sun 9th Jun | 10:00am U11 Thames Fusion 'Fire' Emmbrook & Bearwood Emmbrook and Bearwood CC Won - Scorecard
Sun 9th Jun | 10:00am U9 Falcons Bracknell Reading Blue Coat School Won - Scorecard
Sun 9th Jun | 10:00am U9 Kestrels Theale and Tilehurst Reading Blue Coat School Won - Scorecard
Mon 10th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Sonning CC Waingels College Won - Scorecard
Mon 10th Jun | 6:00pm U15 Sharks Sonning CC Waingels College Lost - Scorecard
Mon 10th Jun | 6:00pm U11 Sharks Hurst Hurst CC - Hurst Lodge
Tue 11th Jun | 6:00pm U15 Sabres Cookham Dean Cookham Dean CC - Ricketts Field Won - Scorecard
Tue 11th Jun | 6:00pm (F) U11 Scorchers Wokingham Knowl Hill CC Team Selected
Wed 12th Jun | 6:30pm Stingers Soft Ball Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground Won - Scorecard
Wed 12th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Windsor Waingels College Won - Scorecard
Wed 12th Jun | 6:00pm U9 Eagles Hurst King George's Field - Top Pitch
Thu 13th Jun | 6:00pm (F) U13 Sabres TBC Waingels College Cancelled
Sat 15th Jun | 1:00pm 1st XI Slough King George's Field Won - Scorecard
Sat 15th Jun | 1:00pm 2nd XI Slough Slough CC - Ground 2 Won - Scorecard
Sat 15th Jun | 1:00pm 3rd XI Cookham Dean Odney CC Lost - Scorecard
Sat 15th Jun | 1:00pm 4th XI Hounslow & Whitton CC Waingels College Cancelled
Sun 16th Jun | 1:30pm (F) Sunday 1s Pinkneys Green King George's Field Team Selected
Sun 16th Jun | 11:30am Womens 1st XI Maidenhead and Bray Maidenhead and Bray CC Won - Scorecard
Sun 16th Jun | 10:00am U15 Thames Fusion 'Fire' Finchampstead Waingels College Won - Scorecard
Sun 16th Jun | 10:00am U13 Sabres Windsor Windsor CC - Home Park Team Selected
Sun 16th Jun | 10:00am U11 Sabres Pinkneys Green King George's Field Won - Scorecard
Sun 16th Jun | 9:30am U11 Sharks West Reading King George's Field Cancelled
Sun 16th Jun | 10:00am U11 Stingers Wargrave Reading Blue Coat School - Lower Field Won - Scorecard
Sun 16th Jun | 10:00am U9 Eagles Henley Henley CC - The Brakspear Ground Won - Scorecard
Sun 16th Jun | 10:00am (F) U9 Falcons Twyford Twyford and Ruscombe CC - Stanlake Meadow Won - Scorecard
Mon 17th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Kidmore End Waingels College Won - Scorecard
Mon 17th Jun | 6:00pm U15 Sharks Goring Waingels College Cancelled
Mon 17th Jun | 6:00pm (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch Cancelled
Mon 17th Jun | 6:00pm (F) U9 Eagles Sonning CC King George's Field - Top Pitch Won - Scorecard
Mon 17th Jun | 6:00pm U9 Kestrels West Reading West Reading CC - Scours Lane Won - Scorecard
Tue 18th Jun | 6:30pm Stingers Soft Ball West Ilsley King George's Field Team Selected
Tue 18th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Peppard Stoke Row The Oratory School Won - Scorecard
Tue 18th Jun | 6:00pm U13 Scorchers Bradfield Bradfield Cricket Ground Team Selected
Tue 18th Jun | 6:00pm U13 Sharks Kidmore End Crowmarsh Gifford CC Team Selected
Tue 18th Jun | 6:00pm U11 Stingers Finchampstead Finchampstead Leas Team Selected
Wed 19th Jun | 6:00pm U15 Spartans Kidmore End King George's Field Won - Scorecard
Wed 19th Jun | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Boyne Hill Waingels College
Wed 19th Jun | 5:30pm (F) U11 Sabres Sonning CC Knowl Hill CC
Wed 19th Jun | 6:00pm U9 Falcons Royal Ascot King George's Field - Top Pitch Team Selected
Thu 20th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Datchet Datchet Cricket Club Cancelled
Thu 20th Jun | 6:00pm U15 Sharks Theale and Tilehurst Theale and Tilehurst CC - Englefield Road Ground Cancelled
Thu 20th Jun | 6:00pm U13 Scorchers Kidmore End Waingels College Team Selected
Thu 20th Jun | 6:00pm U13 Sabres Wraysbury CC Wraysbury CC - The Green
Thu 20th Jun | 6:00pm U11 Scorchers Wargrave Wargrave CC - Kings Field Cancelled
Fri 21st Jun | 6:00pm U15 Sharks Theale and Tilehurst Theale and Tilehurst CC - Englefield Road Ground Team Selected
Sat 22nd Jun | 1:00pm 1st XI Wokingham Wokingham CC - Sadlers End Team Selected
Sat 22nd Jun | 1:00pm 2nd XI Sulhamstead and Ufton King George's Field Team Selected
Sat 22nd Jun | 1:00pm 3rd XI Fleet Waingels College Team Selected
Sat 22nd Jun | 1:00pm 4th XI Cookham Dean Odney CC Team Selected
Sun 23rd Jun | 1:00pm (F) Sunday 1s Prestcold Prestcold CC
Sun 23rd Jun | 1:00pm Womens 1st XI Beaconsfield King George's Field Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U13 Sabres Taplow Waingels College Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U13 Sharks Cookham Dean Knowl Hill CC Team Selected
Sun 23rd Jun | 9:30am U13 Spartans Purley on Thames King George's Field Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U11 Scorchers Henley Reading Blue Coat School - Lower Field Team Selected
Sun 23rd Jun | 1:00pm U11 Sabres Cookham Dean Cookham Dean CC - Ricketts Field Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am (F) U11 Sharks Wargrave Wargrave CC - Kings Field Team Selected
Sun 23rd Jun | 1:00pm U11 Stingers Finchampstead King George's Field - Top Pitch Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U9 Eagles Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U9 Falcons Twyford Twyford and Ruscombe CC - Stanlake Meadow Team Selected
Sun 23rd Jun | 10:00am U9 Kestrels Purley on Thames King George's Field - Top Pitch Team Selected
Mon 24th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Henley Harpsden CC Team Selected
Mon 24th Jun | 6:00pm U15 Sharks Kidmore End Waingels College
Mon 24th Jun | 6:00pm U13 Scorchers Goring Knowl Hill CC
Mon 24th Jun | 6:00pm U11 Scorchers Emmbrook & Bearwood Emmbrook and Bearwood CC Team Selected
Tue 25th Jun | 6:30pm Stingers Soft Ball Wargrave King George's Field
Tue 25th Jun | 6:00pm U15 Sabres Boyne Hill Boyne Hill CC
Wed 26th Jun | 6:00pm U15 Scorchers Slough Waingels College Team Selected
Wed 26th Jun | 6:00pm U15 Spartans Wargrave Wargrave CC - Kings Field
Wed 26th Jun | 6:00pm U11 Scorchers Wargrave Knowl Hill CC Team Selected
Thu 27th Jun | 6:30pm (F) Stingers Soft Ball Crowthorne and Crown Wood Away
Thu 27th Jun | 6:00pm U13 Scorchers Henley Away
Thu 27th Jun | 6:00pm (F) U13 Sabres TBC Waingels College
Sat 29th Jun | 1:00pm 1st XI Sulhamstead and Ufton King George's Field
Sat 29th Jun | 1:00pm 2nd XI Boyne Hill Boyne Hill CC
Sat 29th Jun | 1:00pm 3rd XI Theale and Tilehurst Theale and Tilehurst CC - Douai Park Ground
Sat 29th Jun | 1:00pm 4th XI Maidenhead and Bray Waingels College
Sun 30th Jun | 1:30pm (F) Sunday 1s Little Marlow King George's Field
Sun 30th Jun | 1:00pm (F) Womens 1st XI Oxenford CC Wadham College
Sun 30th Jun | 10:00am U15 Sabres Marlow Waingels College
Sun 30th Jun | 10:00am U11 Scorchers Goring Knowl Hill CC Team Selected
Sun 30th Jun | 10:00am U11 Sabres White Waltham White Waltham CC
Sun 30th Jun | 10:00am U11 Stingers Peppard Stoke Row The Oratory School
Sun 30th Jun | 10:00am U9 Falcons Binfield Binfield CC - F.W.E. Goates Memorial Ground
Sun 30th Jun | 10:00am U9 Kestrels Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common
Mon 1st Jul | 6:00pm U15 Scorchers Goring Waingels College
Tue 2nd Jul | 6:00pm U13 Scorchers Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common
Tue 2nd Jul | 6:00pm U13 Sabres Maidenhead and Bray Maidenhead and Bray CC - Jubilee Ground
Tue 2nd Jul | 6:00pm U11 Scorchers Shinfield Shinfield CC - Recreation Ground Team Selected
Wed 3rd Jul | 6:00pm U15 Scorchers Goring Goring CC - Gardiner Recreation Ground
Wed 3rd Jul | 6:00pm U15 Sharks Kidmore End Waingels College
Wed 3rd Jul | 6:00pm U15 Spartans Shinfield King George's Field
Wed 3rd Jul | 6:00pm U15 Thames Fusion 'Fire' Falkland Away
Wed 3rd Jul | 6:00pm (F) U13 Sharks TBC Knowl Hill CC
Thu 4th Jul | 6:00pm U13 Scorchers Goring Waingels College
Sat 6th Jul | 1:00pm 1st XI Aldershot Aldershot CC
Sat 6th Jul | 1:00pm 2nd XI Thatcham Town King George's Field
Sat 6th Jul | 1:00pm 3rd XI Bracknell Waingels College
Sat 6th Jul | 1:00pm 4th XI Wraysbury CC St James' School, Ashford
Sun 7th Jul | 1:30pm (F) Sunday 1s Greys Green King George's Field
Sun 7th Jul | 2:00pm (F) Sunday As Royal Ascot Royal Ascot Cricket Club
Sun 7th Jul | 10:00am Stingers Soft Ball Slough Slough CC - Ground 1
Sun 7th Jul | 10:00am U13 Sabres Slough Slough CC - Ground 3
Sun 7th Jul | 9:30am U13 Sharks Marlow King George's Field
Sun 7th Jul | 10:00am (F) U11 Sharks Sonning CC Knowl Hill CC
Sun 7th Jul | 10:00am U11 Stingers Purley on Thames King George's Field - Top Pitch
Sun 7th Jul | 10:00am U11 Thames Fusion 'Fire' Finchampstead Waingels College
Sun 7th Jul | 10:00am U9 Eagles Reading Away
Mon 8th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Peppard Stoke Row Knowl Hill CC
Mon 8th Jul | 6:00pm U15 Sharks Henley Waingels College
Mon 8th Jul | 6:00pm U15 Spartans Wargrave Wargrave CC - The Recreation Ground
Mon 8th Jul | 6:00pm U13 Spartans Datchet Away
Mon 8th Jul | 6:00pm U11 Sharks Purley on Thames Away
Tue 9th Jul | 6:00pm U13 Scorchers Kidmore End King George's Field
Wed 10th Jul | 6:00pm U17 Scorchers Finchampstead King George's Field
Wed 10th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Maidenhead and Bray Maidenhead and Bray CC - Jubilee Ground
Wed 10th Jul | 6:00pm (F) U13 Sharks TBC Waingels College
Sat 13th Jul | 1:00pm 1st XI Cove Cove CC
Sat 13th Jul | 1:00pm 2nd XI Wargrave King George's Field
Sat 13th Jul | 1:00pm 3rd XI Hurst Waingels College
Sat 13th Jul | 1:00pm (F) 4th XI Slough Slough CC - Ground 3
Sun 14th Jul | 1:30pm (F) Sunday 1s Stage CC King George's Field
Sun 14th Jul | 1:00pm (F) Sunday As Hartley Wintney Hartley Wintney CC
Sun 14th Jul | 1:00pm (F) Womens 1st XI Freeland CC Freeland CC
Sun 14th Jul | 2:00pm U15 Sharks Henley Henley CC - The Brakspear Ground
Sun 14th Jul | 10:00am U11 Sabres Cookham Dean Knowl Hill CC
Sun 14th Jul | 10:00am (F) U11 Sharks Kidmore End Waingels College
Sun 14th Jul | 10:00am (F) U11 Stingers Boyne Hill Boyne Hill CC
Sun 14th Jul | 10:00am U9 Falcons Littlewick Green King George's Field - Top Pitch
Sun 14th Jul | 10:00am (F) U9 Kestrels Goring Reading Blue Coat School - Ali's Pond Pitch
Mon 15th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Henley Waingels College
Mon 15th Jul | 6:00pm U15 Sharks Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common
Mon 15th Jul | 6:00pm U13 Scorchers East Woodhay Away
Mon 15th Jul | 6:00pm U11 Stingers Emmbrook & Bearwood Emmbrook and Bearwood CC
Tue 16th Jul | 6:30pm Stingers Soft Ball Crowthorne and Crown Wood Waingels College
Tue 16th Jul | 6:00pm U15 Spartans Henley King George's Field
Wed 17th Jul | 6:00pm U17 Scorchers Wargrave King George's Field
Wed 17th Jul | 6:00pm U15 Sabres Holyport Holyport CC
Wed 17th Jul | 6:00pm U13 Sabres Royal Ascot Waingels College
Wed 17th Jul | 6:00pm (F) U11 Stingers Wokingham Wokingham CC - Sadlers End
Thu 18th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Slough Away
Thu 18th Jul | 6:00pm U13 Scorchers Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common
Thu 18th Jul | 6:00pm (F) U13 Sharks TBC Waingels College
Thu 18th Jul | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Royal Ascot Away
Fri 19th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Finchampstead Waingels College
Sat 20th Jul | 1:00pm 1st XI Kidmore End King George's Field
Sat 20th Jul | 1:00pm 2nd XI Kidmore End Kidmore End CC - Gallowstree Common
Sat 20th Jul | 1:00pm 3rd XI Thatcham Town Henwick Worthy Sports Ground
Sat 20th Jul | 1:00pm 4th XI Binfield Waingels College
Sun 21st Jul | 2:00pm Womens 1st XI Steventon CC King George's Field
Sun 21st Jul | 10:00am U13 Sharks White Waltham White Waltham CC
Sun 21st Jul | 5:30pm (F) U11 Sabres Sonning CC Knowl Hill CC
Mon 22nd Jul | 6:00pm (F) U15 Sharks Goring Waingels College
Mon 22nd Jul | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Henley Harpsden CC
Mon 22nd Jul | 6:00pm U11 Thames Fusion 'Fire' Finchampstead Away
Tue 23rd Jul | 6:00pm U15 Scorchers Peppard Stoke Row King George's Field
Tue 23rd Jul | 6:00pm U13 Scorchers Bradfield Waingels College
Tue 23rd Jul | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Maidenhead and Bray Wargrave CC - Kings Field
Tue 23rd Jul | 6:00pm U11 Scorchers Wokingham Away
Wed 24th Jul | 6:00pm U17 Scorchers Royal Ascot Royal Ascot Cricket Club
Wed 24th Jul | 6:00pm U13 Thames Fusion 'Fire' Finchampstead Waingels College
Wed 24th Jul | 5:30pm (F) U11 Sabres Sonning CC Knowl Hill CC
Thu 25th Jul | 6:00pm U15 Scorchers Slough Waingels College
Sat 27th Jul | 1:00pm 1st XI Harpsden Away
Sat 27th Jul | 1:00pm 2nd XI Taplow King George's Field
Sat 27th Jul | 1:00pm 3rd XI Royal Ascot Waingels College
Sat 27th Jul | 1:00pm 4th XI Royal Ascot Away
Sun 28th Jul | 1:30pm (F) Sunday 1s Wealdstone Corinthians King George's Field
Sun 28th Jul | 1:00pm (F) Womens 1st XI Cookham Dean Cookham Dean CC - Ricketts Field
Sun 28th Jul | 10:00am U13 Scorchers Goring Away
Sun 28th Jul | 9:30am U13 Sabres Maidenhead and Bray King George's Field
Sun 28th Jul | 10:00am U13 Sharks Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common
Sun 28th Jul | 5:30pm (F) U11 Sabres Sonning CC Knowl Hill CC
Sun 28th Jul | 10:00am U11 Sharks Shinfield Shinfield CC - Recreation Ground
Sun 28th Jul | 10:00am U11 Stingers Peppard Stoke Row Waingels College
Tue 30th Jul | 6:00pm U15 Sharks Wokingham Away
Thu 1st Aug | 6:00pm U13 Scorchers Goring Waingels College
Fri 2nd Aug | 6:00pm U11 Stingers Purley on Thames Away
Sat 3rd Aug | 1:00pm 1st XI Binfield King George's Field
Sat 3rd Aug | 1:00pm 2nd XI Bracknell Away
Sat 3rd Aug | 1:00pm 3rd XI Kidmore End Crowmarsh Gifford CC
Sat 3rd Aug | 1:00pm 4th XI Henley Waingels College
Sun 4th Aug | 1:30pm (F) Sunday 1s Purley on Thames Purley on Thames CC - The Goosecroft Ground
Sun 4th Aug | 10:30am Stingers Soft Ball Slough King George's Field
Sun 4th Aug | 1:00pm Stingers Soft Ball TBC King George's Field
Sun 4th Aug | 10:00am U13 Sharks Boyne Hill Away
Sun 4th Aug | 10:00am U11 Sharks West Reading Knowl Hill CC
Mon 5th Aug | 6:00pm U15 Scorchers Crown Taverners CC Away
Mon 5th Aug | 6:00pm U13 Scorchers Thame Town CC Away
Tue 6th Aug | 6:00pm U17 Scorchers Wokingham Away
Thu 8th Aug | 6:00pm U13 Sabres Royal Ascot Royal Ascot CC - Locks Ride Ground
Sat 10th Aug | 1:00pm 1st XI Burnham Burnham CC - The Memorial Ground
Sat 10th Aug | 1:00pm 2nd XI Henley King George's Field
Sat 10th Aug | 1:00pm 3rd XI Sulhamstead and Ufton Waingels College
Sat 10th Aug | 1:00pm 4th XI Kew Barn Elms Sports Trust
Sun 11th Aug | 1:00pm Womens 1st XI Horspath King George's Field
Sun 11th Aug | 9:30am U13 Sharks Cookham Dean King George's Field
Tue 13th Aug | 6:00pm U15 Scorchers Peppard Stoke Row Peppard Stoke Row CC - Peppard Common
Wed 14th Aug | 6:30pm Stingers Soft Ball Emmbrook & Bearwood Emmbrook and Bearwood CC
Wed 14th Aug | 6:30pm Stingers Soft Ball Emmbrook & Bearwood Emmbrook and Bearwood CC
Thu 15th Aug | 6:00pm U13 Scorchers Aston Rowant Waingels College
Fri 16th Aug | 6:00pm (F) U11 Scorchers Valley End VECC - Windlesham Park
Sat 17th Aug | 12:30pm 1st XI Slough Slough CC - Ground 1
Sat 17th Aug | 12:30pm 2nd XI Slough King George's Field
Sat 17th Aug | 12:30pm 3rd XI Cookham Dean Waingels College
Sat 17th Aug | 12:30pm 4th XI Hounslow & Whitton CC Away
Sun 18th Aug | 1:00pm (F) Sunday 1s Chiswick Cricket Club Chiswick CC
Sun 18th Aug | 1:00pm (F) Womens 1st XI Maidenhead and Bray King George's Field
Sat 24th Aug | 12:30pm 1st XI Wokingham King George's Field
Sat 24th Aug | 12:30pm 2nd XI Sulhamstead and Ufton Sulhampstead & Ufton CC - Jacks Booth Ground
Sat 24th Aug | 12:30pm 3rd XI Fleet Calthorpe Park
Sat 24th Aug | 12:30pm 4th XI NPL Berkshire County Sports Club
Sun 25th Aug | 11:30am (F) Sunday 1s Nomads CC King George's Field
Sat 31st Aug | 12:30pm 1st XI Sulhamstead and Ufton Sulhampstead & Ufton CC - Jacks Booth Ground
Sat 31st Aug | 12:30pm 2nd XI Boyne Hill King George's Field
Sat 31st Aug | 12:30pm 3rd XI Theale and Tilehurst Waingels College
Sat 31st Aug | 12:30pm 4th XI Maidenhead and Bray Pheonix Taplow
Sun 1st Sep | 1:00pm (F) Sunday 1s Paddington King George's Field
Sun 1st Sep | 1:00pm (F) Womens 1st XI Beaconsfield Away
Sat 7th Sep | 12:30pm 1st XI Aldershot King George's Field
Sat 7th Sep | 12:30pm 2nd XI Thatcham Town Brownsfield
Sat 7th Sep | 12:30pm 3rd XI Bracknell Bracknell CC
Sat 7th Sep | 12:30pm 4th XI Wraysbury CC Waingels College
Sun 8th Sep | 12:30pm (F) Sunday 1s Odney Odney CC
Sun 8th Sep | 12:00pm Womens 1st XI Oxenford CC TBC
Sun 15th Sep | 12:30pm (F) Sunday 1s Cookham Dean Cookham Dean CC - Ricketts Field
Mon 30th Sep | 1:00pm U11 Stingers Wargrave Wargrave CC - Kings Field Team Selected
Sonning Platinum Sponsors